Kategoriler

PROTEZ SAÇ

PROTEZ SAÇ

   

PROTEZ SAÇ NEDİR?

Saçsız ya da seyrek saçlı bölgeler için geliştirilmiş bir saç yerleştirme sistemidir. Kemoterapi, alopesi, yanık ve ya genetik nedenlerle saç kaybına uğramış bay bayan herkese rahatlıkla uygulanabilir.  Herhangi bir cerrahi müdahale içermez.

Protez saçınız ile tüm sosyal faaliyetlerinizi sürdürebilmeniz mümkündür. ( denize girmek, spor yapmak vs. )

Protez saçınıza, kendi saçınıza uygulayabildiğiniz her türlü işlemi ( fön çekmek, boya yapmak, şekil vermek vs. ) uygulayabilirsiniz.

Protez saç peruk peruk değildir. Kişinin açık olan bölgenin kalıbı alındıktan sonra kendi saç örneği de alınır. Kişinin saç sıklığı, saç rengine uygun protez uygulanmaktadır.

SAÇ PROTEZİ KULLANMANIN AVANTAJLARI

Protez saç, tıpkı diş protezi gibi kalıp alınarak uygulanır. Dökülen açık bölgenin, özel malzemelerle birebir kalıbı alınır. Kişinin saç örneği de alınarak kendisine özel üretilmek üzere kalıp yurtdışına gönderilir. Tamamen elle üretilir. Havayı, suyu geçiren suni bir deri üstüne tek tek işlenir. İmal edilen ürün tekrar SMYRNA PROTEZ SAÇ MERKEZİNE gönderilir. Merkezimize davet ettiğimiz müşterimize 60 dk  içerisinde uygulanır. Kişi yeni imajı ile hayatına mutlu bir şekilde devam eder.

AVANTAJLARI

-Çok doğal görünmesi

-Hafif, kişinin saç miktarına uygun olması

-Kesinlikle kafadan düşmez. 7/24 sizin doğal bir parçanız gibidir.

-İstediğiniz şekli verebilirsiniz.

-Her türlü sosyal alanda kullanabilirsiniz

-En az 10 yaş genç görünüm kazanırsınız.

-Mutluluk ve özgüven sağlar.

-İmajınızı tamamlar. 

PROTEZ SAÇ KULLANMAYA KARAR VERDİYSENİZ;

  • MUTLAKA PROFESYONEL BİR MERKEZE BAŞVURUN.
  • MUTLAKA BİR YEDEK PROTEZ ALIN.
  • KALİTELİ PROTEZ TERCİH EDİN.
  • YANLIŞ BİLGİLENDİRMELERDEN KAÇININ, MUTLAKA UZMANINA DANIŞIN.
  • AYDA EN AZ 2 KEZ BAKIMINI MERKEZİNDE YAPTIRIN.

 

PROTEZ SAÇ NEDİR, NASIL KULLANILIR.

Çok eskiden revaçta olan peruk, yeni teknikler eklenerek protez adını almıştır. Protez saç kalitesi ve uygulanma şekliyle bir çok çeşidi mevcuttur. Saç ekimi uygun olmayan durumlarda rahatlıkla kullanılır. Açık alanın kalıbının ve saç örneğinin alınmasıyla birlikte kişiye özel protez saç hazırlanabilir. Bunun yanı sıra uygun ölçülerde hazır kalıp ta uygulanabilir.

Protezi kullanmaya başladıktan sonra doğru kozmetik ürünleri kullanmak ta gerekir. Örneğin kalitesiz bir şampuan protezin sertleşmesine ve saçların karışmasına neden olur. Doğru tarama şekli de çok önemlidir. Dikkat, özen ve kaliteli ürün seçimi protezin geç dökülmesini sağlar.

Kaliteli bir protez ile eskisinden daha iyi ve hacimli saçlara kavuşmak mümkündür. Yeter ki uzman bir merkez ve %100 insan saçından yapılan protez tercih edin.

PROTEZ SAÇ KİMLERE UYGUNDUR?

Protez saç, herhangi bir nedenle tamamen yada saç ekimine uygun olmayacak şekilde kısmen dökülmüş kadın ve erkekler için uygundur. Ayrıca kemoterapi ve benzeri nedenlerle saçları dökülen kişiler de protez saçı rahatlıkla kullanabilirler.

 

Ayrıntılı bilgi ve demo için bize ulaşabilirsiniz.